Wrocław Whirlpool – wymiana okien w budynkach biurowych

  • Na zlecenie głównego wykonawcy wymieniamy 570 szt. okien wraz z montażem parapetów zewnętrznych.
  • Inwestor wybrał okna na 6-komorowym profilu polskiego producenta Decco 71 z 2-szybowymi pakietami szklenia.
  • Inwestor zdecydował się zachować wymiary i charakterystykę okien.
  • Łączna powierzchnia okien wynosi prawie 2400 m2.

Budynek wielorodzinny Częstochowa

Inwestor wybrał okna na polskim 6-komorowym profilu Decco 71 z pakietami szklenia 3-szybowymi z firmowymi okuciami Winkhaus.
Są to najczęściej wybierane okna na tego typu inwestycje. Nasza firma do okuć w standardzie dodaje do okien podnośniki skrzydła co powoduje, że gdy skrzydło po wielu latach użytkowania opadnie to nie trze ono o ramę okna.

Lwów – apartamentowiec

Inwestor zdecydował się na okna na niemieckim profilu Salamander Brugmann bluEvolution 71 i nisko emisyjne 3-szybowe pakiety szklenia o współczynniku przenikalności U=0,6 .

Pięciokomorowy system, niskoemisyjne szklenie i wzmocniona konstrukcja powodują, że okna Salamander posłużą na długie lata.

Część lokatorów zdecydowała się na ciepły montaż, co jest pewną niespodzianką w porównaniu do polskiego budownictwa mieszkaniowego.

Jako podwykonawca głównego wykonawcy wykonujemy wszystkie prace związane z przebudową stanu surowego budynku tj. prace murarskie, posadzkowe, wylewanie
konstrukcji z betonu, dostawa oraz montaż stolarki PCV. Inwestor wybrał okna PCV na polskim, sześciokomorowym profilu Decco 71 posiadające 2-komorowe pakiety szklenia o niskim stopniu przenikalności cieplnej.

Dzięki zastosowanym materiałom wszystkie okna posiadają bardzo niski współczynnik przenikalności cieplnej, zgodny z przyszłościową normą która będzie obowiązywała od 2020 roku tj. UW = 0,9 W/(m2K).

Pomimo tak wysokich parametrów okna PCV Decco charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości co powoduje, że są one coraz częściej wybierane przez deweloperów przy realizacjach budownictwa wielorodzinnego.

Apartamentowiec Katowice

strona dewelopera >>